Näohooldused

Guinot baashooldus

Tegemist on klassikalise näohooldusega, kus eesmärgiks on koorimine pooride puhastamine, massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Mask valitakse vastavalt näonaha vajadustele ja tüübile.

Hydradermie

HYDRADERMIE on eksklusiivne GUINOT hooldus, mis muudab Sinu naha nooruslikumaks ja säravaks juba peale esimest hooldust. Hoolduse unikaalne ning väga oluline innovatsioon võimaldab ioniseeritud toimeainete kiiret ning sügavat nahka tungimist, muutes seeläbi hoolduse äärmiselt efektiivseks.

TOPELT IONISATSIOON: Õrn elektriravi positiivsete ja negatiivsete ioonidega võimaldab toimeainetel sügavamale nahka tungida, puhastades seda sügavalt ning niisutades seda.

OKSÜGENEERIMINE: Taastab naha sära, varustades seda hapnikuga ning stimuleerides naha ainevahetust ja vereringet.

Hydradermie Age Logic

Luksuslik ja ülitõhus noorendav hooldus, kus erilise tähelepanu osaliseks saab nii nägu, silmaümbrus, kael kui ka dekoltee. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset seerum-geeli, mis on pöörab ümber naha vananemise loogika.

Hydradermie Soleil

Ainulaadne hooldus valmistab Sinu naha ette päevitamiseks ning parandab pärast päevitamisest tekkinud nahakahjustused. Päevitamisega alustades tuleb meeles pidada, et nahk on kõige vastuvõtlikum päikese kahjulikule mõjule kolmel esimesel päeval. Niisiis on oluline parandada naha kaitsemehhanisme, säilitamaks  selle tervet ning nooruslikku välimust.

Hydradermie Lift

HYDRADERMIE LIFT on tänapäeval tõeline nooruse revolutsioon, mis näolihaseid stimuleerides annab neile toonuse ja avaldab näojoontele pinguldavat mõju. Samamoodi nagu keha kontuure saab vormida jõusaalis, annab hooldus erakordse vormiva efekti teie näole juba peale paari hooldust.
Ning seda ilma kirurgilise sekkumiseta või süstideta!

Hydra Lift Express

Poole tunnise hoolduse käigus  puhastatakse nahk piima ja toonikuga ning teostatakse jääk- ning mürkaineid eemaldav lümfidrenaaž millele järgneb põhjalik lihasstimulatsioon. Hoolduse lõpetab kerge massaažiga pealekantav näo- ja silmaümbruskreem.

Hydradermie +Hydra Lift

Tõeliselt luksuslik hooldus ,milles on ühendatud sügavpuhastav ja niisutav Hydradermie hooldus ning näokontuure tõstev Hydra Lift hooldus.

Hydradermie Age Logic+Hydra Lift

Tõeliselt luksuslik hooldus, milles on ühendatud sügavpuhastav ja niisutav Age Logic ja näokontuure tõstev Hydra Lift hooldus.

Hydra Peel

Uuenduslik kombineeritud koorimise meetod saavutab imelisi tulemusi näonahaga! Tulemused on kohesed ja nähtavad. Guinot innovaatiline hooldus HYDRA PEEL niisutab, koorib, tasandab ja uuendab nahka nahasõbralikul ja valutul moel. Peale hooldust ei ole taastumisperioodi ning sobib ka tundlikule nahale.  Kombineeritud koorimismeetod HYDRABRASION (mehaaniline ja ensümaatiline) sisaldab kolme etappi: koorimine – massaaž noorendava Dermostimuliini seerumiga – jahutav näomask koos põletikuvastase ja rahustava poria cocosa ekstraktiga.  Tulemusena on kirgas, sile ja pehme nahk!

Lift Summum

Hooldus, mis on loodud taastamaks naha pingsust ja nooruslikkust tänu pinguldava massaažitehnika ja efektimaskilde (nägu, kael, dekoltee) koostoimele. Hoolduse jooksul käsitletakse väga suurt pinda, põhjaliklt käsitletakse – nägu, kaela- ja dekoltee nahka.  Hooldus algab puhastusest ja topelttoimivast koorimisest, seejärel kannab iluterapeut teie nahale WRINKLE ERASER  kontsentraati, mis töötleb survamassaažiga igat kortsukest näol, kaelal ja dekolteel. Kui iga kortsuke on töödeldud, järgmisena kaetakse nahk erinevate maskidega.

LIFT SUMMUM hooldust soovitatakse 3-seansilise kuurina või koos Hydradermie ja Hydra Lift hooldustega. Samuti see on suurepärane kiir-ilu hooldus enne tähtsat sündmust! Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja kõikidele, kes ihkavad rohkem pingul, trimmis ja nooruslikumat nahka.

Hydradermie Lift +Liftosome

Topelt pinguldav hooldus. Hydradermie Lift treenib näolihaseid ja Liftosome Pro Collagen mask on loodud lõtvunud naha toonuse tõstmiseks.

Vaata hinnakirja